Новини
Україна
Здоров'я

МОЗ скоротило помаранчеву зону (ВІДЕО)

14.01.2022
Одна область за показниками перейшла до жовтої зони карантину. У двох областях України COVID-показники відповідають помаранчевому рівню епіднебезпеки.

Наразі у помаранчевій зоні карантину перебуває Івано-Франківська область, де коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищує норму на понад 3%. А також Сумська область, де цей показник перевищено на 5%.

Про це свідчать дані МОЗ. 

Раніше у помаранчевій зоні перебувала Херсонська область. Однак, динаміка рівня госпіталізацій в регіоні стабілізувалася, і тепер там значно нижчий за граничний показник – 50%. Тож Сумська область перейшла у жовту зону епіднебезпеки.

У решті регіонів COVID-показники відповідають встановленому жовтому рівню епіднебезпеки.

Нагадаємо, за минулу добу захворювання на коронавірус виявили у 10 476 українців, серед них 663 дитини та 241 медпрацівник. Одужали 7 285 людей, госпіталізовано – 1 656 осіб, померло – 140.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube