МОЗ підтримали українські зірки, які розповіли у ролику про поради під час карантину
Українські зірки підтримали Міністерство охорони здоров'я в інформаційній кампанії, спрямованій на боротьбу з поширенням коронавірусу. Ролик, створений за участю тревел-блогерів, ведучих, музикантів та інших відомих українців був опублікований на каналі МОЗ на YouTube.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_1-2.png)
У ролику зібрані прості правила, які дозволять уникнути зараження і залишатися здоровим: залишатися вдома, мити руки із милом та обробляти їх антисептиком, дотримуватися правил особистої гігієни, не чіпати обличчя і очі руками і так далі.
У запису ролика взяли участь Антон Птушкін, група "Время и стекло", Олексій Потапенко (Потап), Сергій Бубка, Джеррі Хейл, Маша Єфросиніна, Павло Зібров, Мішель Андраде, Євген Клопотенко та інші.
Українські зірки підтримали Міністерство охорони здоров’я України у масштабній інформаційній кампанії проти поширення коронавірусу та своїм прикладом закликають дотримуватися простих правил, які допомагають убезпечити себе та зменшити ризики інфікування.