Новини
Україна
Здоров'я

МОЗ опублікувало список симптомів штаму "Омікрон" (ВІДЕО)

Міністерство охорони здоров'я опублікувало симптоми нового штаму коронавірусу. Серед них — нежить, головний біль, втома, чхання та біль у горлі.

Наразі щодо нового штаму "Омікрон" ще тривають дослідження, проте вже можна виокремити симптоми, які найчастіше зустрічаються у хворих на вказаний штам.

Фахівці відстежили, що у 73% заражених "Омікроном" зустрічається нежить, у 67,5% головний біль, у 63,5% втома. Також у 60% випадків спостерігається чхання та біль у горлі.

Про це повідомляє МОЗ.

Водночас спостерігаються і симптоми "Дельти", що  наразі домінує в Україні. Тому може бути ще й кашель, лихоманка, втрата нюху і смаку.

Попри те, що симптоми "Омікрону" схожі на застудні, новий штам також може спричиняти тривалі наслідки для здоров’я, госпіталізацію та летальні випадки.

З огляду на це у Міністерстві охорони здоров'я просять українців звертатись до сімейного лікаря одразу після появи перших симптомів.

Нагадаємо, що новий штам має менший інкубаційний період, ніж штам “Дельта”. У середньому, за даними наукових досліджень, він становить 3 доби.

Раніше повідомлялося, що у Пекіні через один випадок "Омікрону" закрили цілий офіс із людьми.

До слова, у МОЗ розповіли, чим "Омікрон" відрізняється від "Дельти".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube