Новини
Суспільство
Здоров'я
За кордоном

У Пекіні через один випадок "Омікрону" закрили цілий офіс із людьми

У такий спосіб там вирішили перестрахуватися перед Олімпійськими іграми.

У Пекіні через один випадок

У Пекіні закрили офісну будівлю разом із співробітниками. Причина – виявлений у однієї з робітниць новий штам коронавірусу, пише CNN. Влада вирішила перестрахуватися і не випускати нікого з будівлі, доки не будуть відомі результати тестів усіх, хто контактував з інфікованою. Локдаун може тривати кілька днів. Зачиненим надано всі необхідні речі.

Також відомо, що "Омікрон" виявили у однієї з мешканок Пекіна, яка не залишала мегаполіс протягом двох тижнів. Район, де мешкає інфікована, знаходиться поряд з Олімпійським парком, в якому розміщують прибулих на змагання.

За даними ЗМІ, жінка, яка заразилася "Омікроном", активно переміщалася містом і за два тижні встигла відвідати величезну кількість місць. У списку – метро, перукарня, концертний майданчик, різні магазини, включаючи бутік Dior, та ресторан "Пекінська качка".

Китайські вірусологи вважають, що жінка могла заразитися через закордонні поштові відправлення.

Нагадаємо, в Україні знову зростає кількість хворих на COVID-19.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.