#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

МОН розглядає кілька варіантів тестувань-2021

26.01.2021 0 Косянчук Інна 0

Формат проведення ЗНО залежатиме від епідемічної ситуації в Україні: Сергій Шкарлет.

Міносвіти та Український центр оцінювання якості освіти розробили кілька варіантів проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2021. Про це повідомляє ресурс Освіта.ua.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, доцільність імплементації одного з варіантів розглядатиметься у березні на засіданні парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Шкарлет розповів, які варіанти розглядаються.

«Вже з 1 лютого розпочнеться реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Розроблено декілька варіантів його проведення: або в повноформатному режимі, або як державна підсумкова атестація у формі ЗНО, або як ДПА в закладах освіти (за вибором здобувача освіти). Це варіанти, які можуть бути схвалені з урахуванням епідемічної ситуації в Україні», - підкреслив очільник МОН.

Також він звернув увагу на те, що основним інструментом вступу до вишів залишиться зовнішнє незалежне оцінювання як основний інструмент якісного та неупередженого вступу до закладів вищої освіти України.

«ЗНО нікуди не зникає. А всі маніпуляції на цю тему – невдячна справа», - підкреслив Шкарлет.

«Погляд» повідомляв, що заклади Києва дотримувались локдауну на 90%.

Також «Погляд»  інформував, що  електронна версія нової редакції «Українського правопису» доступна онлайн.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.