Новини
Україна
Україна-суспільство

МОН опублікувало роз’яснення щодо завершення навчального року

22.04.2020 Косянчук Інна 0

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року

“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно, пдкреслила в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій, і зазначила, що міністерство надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах.

Зокрема, 16 квітня було оприлюднено лист МОН «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року».

Також, як уже повідомляв «Погляд», учора, 22 квітня, під час Любомира Мандзій  під час онлайн конференції зазначила, що в умовах використання технологій дистанційного навчання педагогічні ради шкіл повинні самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року. 

«Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. Учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р. У календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік, а у 2-11-х класах провести вхідне діагностування рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.», йдеться в повідомленні на офіційному сайті МОН.

Також зазначається, що у цьому навчальному році, аби запобігти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, рекомендовано не проводити останні дзвоники та випускні вечори.

«Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info», зазначається у повідомленні.

Фоо з відкритих інтернет-ресурсів