#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків
Кримінальні новини

Молодик на Васильківщині їздив на ВАЗі з підробленим номером кузова

13.01.2020 Надiя Проценко 0

Якби не порушення Правил дорожнього руху, 23-річний мешканець села Мала Солтaнiвка Васильківського району і далі б їздив на автомобілі, VIN-код якого не співпадає з номером, зазначеним у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

Молодик на Васильківщині їздив на ВАЗі з підробленим номером кузова

Та втрутився випадок – увечері 11 січня поліцейські зупинили ВАЗ-2106 за порушення Правил дорожнього руху. Коли правоохоронці перевiрили документи й оглянули легковик, виявили невідповідності: номер кузову не співпадає.

Тож легковик було тимчасово вилучено та доставлено на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів, а також призначено необхідні криміналістичні експертизи. Крім того, було відкрито кримінальне провадження за ст. 290 (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України.

13 січня слідчим було подано клопотання на накладення арешту на тимчасово вилучений легковик. Наразі триває досудове розслідування.

За інформацією поліції Васильківщини.