Молодь Васильківщини запрошують на навчання до МВС та Нацполіції
Правоохоронці Васильківщини постійно проводять профорієнтаційну роботу серед старшокласників – майбутніх абітурієнтів Василькова і району. Зокрема, вони розповідають, що навчання у закладах вищої освіти, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України, є безкоштовним, надається формений одяг, забезпечується харчування, проживання у гуртожитку, а також стипендія і гарантоване працевлаштування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80682219_595266577903248_1279367888716693504_n.jpg)
Підлітків знайомлять з умовами навчання, надають для ознайомлення пам’ятки.
![Молодь Васильківщини запрошують на навчання до МВС та Нацполіції](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80111471_595266597903246_5347275674119831552_o.jpg)
Варто зазначити, що прийом до вищого навчального закладу МВС України здійснюється за конкурсом з урахуванням сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, визначення рівня фізичних здібностей та результатів професійного психологічного відбору.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80568790_595266697903236_6003713403284094976_o.jpg)
Для отримання більш детальної інформації щодо правил та умов вступу, попереднього оформлення документів можна звертатися до сектору кадрового забезпечення Васильківського відділу поліції за адресою: м. Васильків, вул. Покровська, 1 або за телефоном: (093)-956-14-44.