Новини
Київщина-суспільство

Модернізовану електричку Київ - Тарасівка запустять 25 січня


У понеділок, 25 січня 2021 року, Укрзалізниця запускає модернізований приміський електропоїзд Київ — Тарасівка — Київ. Він курсуватиме у пікові періоди перевезень вранці та ввечері, окрім вихідних.

Поїзд буде здійснювати 8 рейсів щоденно, крім суботи та неділі: по чотири вранці та ввечері. Про це повідомляє Укрзалізниця.

Нагадаємо, раніше "Погляд" писав, що маршрут електрички буде проходити через Боярку, Тарасівку, Вишневе та Крюківщину.

Перший поїзд відправлятиметься зі станції Тарасівка о 5:48 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 6:09. Наступні рейси відправлятимуться зі станції Тарасівка о 7:11, 8:31, 10:01, 16:47, 18:14, 19:26.  

З приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський у перший рейс поїзд відправиться о 6:22, потім – о 7:44, 9:04 та о 16:06, 17:24, 18:45, 19:57. Поїзди зупинятимуться на станціях Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе.

Зазначається, що вказаний електропоїзд має підвищену комфортність та швидкість. Відстань із Боярки до Києва він долатиме за 21 хв., а з Вишневого — за 15 хв., одночасно електропоїзд вміщує приблизно 1 тис. пасажирів.

Зокрема, територіальні громади міст Боярка та Вишневе беруть на себе зобов’язання компенсувати перевізнику 100% витрат за перевезення громадян пільгових категорій. Ці витрати передбачені в місцевих бюджетах на 2021 рік.

"Погляд" інформував, що влада Ірпеня заборгувала Укрзалізниці понад 6 млн грн. При рівні тарифів, які не забезпечують рентабельності перевезень, збитки залізниці повинні компенсувати з місцевого бюджету. Взагалі, Київ заборгував майже 30 млн грн, а Київщина – 25 млн грн за пільгові перевезення.

Також ми писали, що в електричках розпочали встановлювати камери спостереження. Також буде встановлена оперативна червона кнопка, яка дозволить викликати на наступну станцію наряд у випадку проблем з неналежною поведінкою деяких пасажирів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: УЗ