#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Акції
Вишгород
Суспільство

Міжнародний день Благодійності: у Вишгороді продають доброчинні квитки

05.09.2019 Косянчук Інна 0

Вишгородська районна організація товариства Червоного хреста України виручені кошти спрямує на придбання продуктових наборів нужденним

Сьогодні, 5 вересня, відзначається Міжнародний день благодійності. Долучились до нього і у Вишгороді. Районна організація товариства Червоного хреста України зауважує, цей день – також день милосердя та доброти, і запропонувала акцію "Квиток - не на виставу, квиток - на Благодійність!"

з 10 до 12 години у Вишгороді біля адмінбудинку кожен зможе придбати благодійний квиточок номіналом 5, 10, 20, 50 грн, кошти з яких підуть на формування продуктових наборів одиноким людям похилого віку! «А від нас- сердечко та посмішка!», зауважують червонохрестівці, закликаючи всіх узяти участь в акції.

Міжнародний день Благодійності  затверджений 17 грудня 2012-го року на 58-му пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН, що відображено у резолюції № 67/105. Ініціатором встановлення цього дня тала Угорщина і відзначається щороку 5 вересня. Приурочений він до Дня пам’яті Терези Калькуттської – місіонерки Римо-католицької церкви, яка займалася добродіністю, а також у 1950 році заснувала Орден милосердя. ООН пропонує усім організаціям в цей день проводити просвітницькі та благодійні заходи.