Новини
Новини Київської області
Боярка

"Мій чоловік пішов на фронт, а я стала волонтеркою": засновниця БФ "Сильні серцем" з Боярки (ВІДЕО)

Волонтери орієнтуються на потреби фронту та забезпечують бійців снарядами, РЕБами, дронами та автомобілями.

У Боярці благодійний фонд "Сильні серцем" вже другий рік допомагає військовим. Волонтери орієнтуються на потреби фронту та забезпечують бійців снарядами, РЕБами, дронами та автомобілями. А ще збирають посилки для військових шпиталів.

Засновницею фонду є Олена Шевченко, яка допомагає вихованцям дитячих будинків та родинам із складними життєвими обставинами. З початком повномасштабного вторгнення вона забезпечувала потреби свого чоловіка, який добровольцем пішов на фронт. А потім офіційно зареєструвала благодійний фонд для допомоги іншим військовим.

Як зараз працюють волонтери бачила журналістка медіа "Погляд" Марія Марчук.

Ця публікація здійснена за підтримки Фонду "Партнерство задля стійкості України", який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю медіа "Погляд" і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

Нагадаємо, засновниця ГО "Валькірія" з Боярки захищає країну, а інші учасники волонтерять.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.