Міські ради сприятимуть участі жінок в економіці: конкурс
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/1535966155_large_FhQVVtAQ29qU3IzlfR6203Frc71h5cnEns2i7e9p0Bw.jpg)
Асоціація міст України збирає ініціативи щодо залучення жінок до економічного розвитку громади.
Проекти учасників мають бути націлені на подолання дискримінації та безробіття серед жінок, активізації жіночого підприємництва, збільшенні кількості жінок у місцевому самоврядуванні та розширенні їх повноважень. Ініціативи можуть включати організацію навчальних заходів, фінансову підтримку підприємиць, гендерні дослідження та інше.
Право на участь мають міста-члени АМУ. Бюджет однієї програми складає від 40 до 150 тисяч гривень. Ініціативи необхідно розрахувати на реалізацію впродовж 6 місяців. Запити на участь організатори приймають до 10 червня.