Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Мінінфраструктури шукає члена наглядової ради АТ «Укрпошта» та МА «Бориспіль»

27.11.2019 Оксана Кириленко 0

Міністерство інфраструктури України оголосило конкурси на посади представників держави - членів наглядових рад в АТ "Укрпошта", міжнародному аеропорту "Бориспіль" і Адміністрації морських портів.

Повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

"Корпоратизація державних підприємств мала на меті залучити до процесів управління якісних менеджерів.  Сьогодні оголосили конкурси про проведення відборів на посади представника держави - члена наглядової ради АТ «Укрпошта», Міжнародний аеропорт «Бориспіль», Адміністрації морських портів України", - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  Кандидати повинні мати відповідну вищу освіту, досвід роботи на керівних посадах не менше 5 років, а також бездоганну ділову репутацію.

Членом наглядової ради держкомпаній не можуть бути особи, які є засновниками, акціонерами (учасниками), керівниками і / або членами наглядової ради підприємств або інших господарських організацій, що здійснюють діяльність на тому ж або суміжних ринках з компанією в чію наглядову раду планують увійти

Документи на участь у конкурсах подаються українською та англійською мовами до 18:00 2 грудня для наглядової ради "Укрпошти" і 3 грудня - для АМПУ і аеропорту. Результати відбору будуть оприлюднені протягом тридцяти календарних днів від завершення.