#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Технології
Світ-суспільство
За кордоном

Microsoft допоможе Україні в документуванні воєнних злочинів рф

24.05.2022
Своїми ініціативами компанія вже надала Україні цифрової підтримки на $242 млн.

Microsoft допоможе Україні в документуванні воєнних злочинів рф - зображення

Microsoft продовжує підтримувати Україну. За словами міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, компанія допоможе Україні в документуванні воєнних злочинів рф.

"Наш уряд співпрацюватиме з Microsoft щодо документування воєнних злочинів рф. Про це домовилися в Давосі на зустрічі з президентом Microsoft Бредом Смітом. Окрім цього, команда Microsoft планує допомогти цифровій індустрії Україні під час відбудови", –

міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

До слова, Microsoft стала однією з перших компаній, що на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії та надала безоплатні хмарні сервіси для України до кінця 2022 року. Загалом у компанії підрахували, що своїми ініціативами надали Україні цифрової підтримки на $242 млн. Зокрема, мова про фінансові гранти, промокампанії, безоплатний доступ до продуктів та сервісів компанії, обладнання.

Нагадаємо, днями стало відомо, що міністр цифрової трансформації України посів перше місце у категорії Rulebreakers, увійшовши до рейтингу цифрових лідерів Європи.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.