#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Бориспіль
Пригоди
Кримінальні новини

Мешканець Київщини намагався незаконно відправити понад 265 кг бурштину до Китаю

07.07.2022
Дорогоцінне каміння оцінили в щонайменше 1,8 млн грн.

Мешканець Київщини намагався незаконно відправити понад 265 кг бурштину до Китаю - зображення

В аеропорті "Бориспіль" чоловік намагався вивезти до Китаю понад 265 кг бурштину. Для того, аби не мати проблем на кордоні він підробив та подав митні документи від імені третьої особи. Натомість цінний вантаж підозрюваний помістив до 13 картонних коробок та 1-го будівельного мішка.

Як зазначають у прокуратурі Київської області, дорогоцінне каміння і на підставі підроблених документів вантаж розмістили на складі ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" для подальшого відправлення за кордон.

Мешканець Київщини намагався незаконно відправити понад 265 кг бурштину до Китаю - зображення
Мешканець Київщини намагався незаконно відправити понад 265 кг бурштину до Китаю - 1 - зображення

"Під час проведення митного огляду вантажу бурштин, законність походження якого не підтверджується відповідними документами, вартістю більше 1,8 млн грн виявлено та вилучено. За клопотанням прокуратури на нього накладено арешт", –

прокуратура Київської області

Чоловіку вже повідомили про підозру у замаху на незаконне пересилання бурштину та використанні підроблених офіційних документів.

Нагадаємо, з початку війни в Україні відкрили майже 20 тис. проваджень за фактами мародерства. При цьому, як виявилося, найрезонансніші випадки мародерства були скоєні на Київщині. Зокрема, на початку травня на Бучанщині спіймали мародерів, які обікрали заміський комплекс на 500 тис. грн. А на Макарівщині затримала "мародера", який у квітні обчистив СТО в селищі, звідки викрав магнітолу та автоінструменти.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.