Новини
Фастів
Вода
Київщина-суспільство

Мешканці Фастова скаржаться на якість води

Там з крану тече зелена рідина.

Мешканці Фастова скаржаться на якість води - зображення
Фото: Facebook Олена Тишкевич

Мешканці Фастова скаржаться на якість води. Одна з мешканок міста у пабліку на Facebook Мій Фастів поділилася світлинами, яка рідина тече в неї з крану.

"Така вода тече з крану в Фастові".

Мешканка Фастова Олена Тишкевич

Жінка зазначила, що лякає вода не лише своїм кольором, а й запахом. Більше того, за словами мешканки Фастова, "від цієї води руки печуть". В коментарях до допису люди радять здати воду на відповідні аналізи, адже очевидно, що такою воду не те ще не можна вживати, а навіть, ймовірно, не варто використовувати для господарських потреб.

Мешканці Фастова скаржаться на якість води - зображення
Фото: Facebook Олена Тишкевич

Нагадаємо, жителів Бучанської громади попередили про зміну тарифів на воду з 1 березня. До слова, про те, що в Бучанській громаді з’явиться свій водоканал стало відомо на початку лютого. Комунальне підприємство має ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. А також отримало дозвіл на спеціальне водокористування та має в постійному користуванні матеріально-технічну базу в місті Буча, зокрема комунальну техніку.

Раніше повідомлялося, що у Переяславі на 30% виростуть тарифи на воду. Ріст тарифів на водопостачання та водовідведення підвищують у зв’язку зі зростанням вартості електроенергії та підвищенням мінімальної зарплатні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.