Новини
Україна
Здоров'я

Мережею поширюють фейковий документ МОЗ про евакуацію всіх медзакладів (ВІДЕО)

Черговий фейк. На цей раз щодо евакуації закладів охорони здоров’я міста Києва та інших міст.

Мережею поширюється фейковий наказ Міністерства охорони здоров’я України за начебто підписом міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

У документі повідомляють про евакуацію всіх лікувальних закладів в Україні та термінову виписку усіх хворих. Крім того, згідно з фейковим наказом керівництво медзакладів має приступити до знищення медичних обладнань, яке неможливо вивезти за допомогою автомобільного транспорту.

У Міністерстві охорони здоров'я спростували цю інформацію.

"МОЗ наголошує, що весь зміст «наказу» фейковий. Заклади охорони здоров’я працюють у штатному режимі та надають медичну допомогу пацієнтам", - наголошують у відомстві.

Зазначається, що усі чинні накази публікуються лише на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я, які можна перевірити за цим посиланням.

Тож, українців просять бути уважнішими, перевіряти інформацію на декількох сайтах та достовірних джерелах, оцінювати інформаційний простір, аналізувати її. А також не поширювати у своїх соцмережах матеріали, які розповсюджує ворог.

Довіряйте лише перевіреним джерелам інформації, але все одно переконайтеся, що вона правдива. Наразі, зберігайте спокій і головне без паніки.

Нагадаємо, роспропаганда продовжує нагнітання та публікує нові фейки про ситуацію на Донбасі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.