Київщина
Здоров'я
Культура

Медик із Переяславщини отримала медаль "За врятоване життя"

25.06.2020 Оксана Кириленко 0

З нагоди Дня медичного працівника за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей, сумлінну працю та високий професіоналізм Тетяну Сушко Указом Президента України нагороджено медаллю "За врятоване життя". 

фото: "Переяслав Сіті"

46-річна Тетяна Сушко народилася і виросла в селі Циблі. Нині живе в Дівички. У 2001 році, як закінчила медичне училище в Яготині, влаштувалася медсестрою в Єрківецьку дільничну лікарню. Згодом її перевели старшою медичною сестрою в реанімаційне відділення Переяслав-Хмельницької ЦРЛ. Попрацювавши там чотири роки, вона влаштувалася за фахом у госпіталь, що в Циблях, і за сумісництвом чотири роки займала посаду старшої медсестри в дитячому таборі "Славутич", розповідає "Переяслав Сіті".

У 2017 році Тетяна Сушко з власної ініціативи стає медичною сестрою "Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова", що в Києві, і активно починає займатися волонтерською діяльністю. Три ротації вона несла службу в хірургічному відділенні Станично-Луганської ЦРЛ. Наразі вона працює медсестрою в неврологічному відділенні відновного лікування госпіталю в Циблях і веде активну волонтерську діяльність.

Крім вищезгаданої медалі Тетяна також має медаль "За сприяння Збройним Силам України", та орден "Сила милосердя".

Цього року медаллю "За врятоване життя" нагородили 122 медиків країни.