Новини
Новини Київської області
Буча
Бучанський район

Медик із Бучі отримала Орден княгині Ольги ІІІ ступеня

Під час окупації Людмила Скакалова залишилася єдиним медиком в міській лікарні.

Медик із Бучі отримала Орден княгині Ольги ІІІ ступеня - зображення

Старший фельдшер пункту швидкої медичної допомоги в Бучі Людмила Скакалова отримала відзнаку від президента України Володимира Зеленського. Її нагороджено Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Про це повідомила пресслужба Бучанської міської ради в п'ятницю, 10 березня.

У березні 2022 року вона працювала в Бучанській станції швидкої медичної допомоги. Після евакуації медперсоналу "зеленим коридором" вона залишилася єдиним медиком в міській лікарні на Енергетиків в Бучі, аби допомагати людям.

"Жінка організувала гуманітарний аптечний пункт у приміщенні лікарні. Там безкоштовно роздавала наявні медикаменти бучанцям, а також приймали важкопоранених", ‒

пресслужба Бучанської міської ради

Також відомо, що попри нестачу ліків і медичного обладнання, фельдшер врятувала життя як мінімум трьох бучанців.

Медик із Бучі отримала Орден княгині Ольги ІІІ ступеня - зображення

Нагадаємо, наприкінці лютого також повідомлялося, що освітянин із Бучі став переможцем першого туру конкурсу "Учитель року ‒ 2023".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.