Маленька фастівчанка здобула призове місце на фестивалі "Преміум fashion fest 2019"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79106974_561033384442326_5100260040363737088_o.jpg)
7 грудня учениця музичної школи Фастова Софія Герасименко отримала 2 місце на Міжнародному фестивалі таланту та краси "Преміум fashion fest 2019" у номінації "вокал" (вікова категорія "Baby Stars").
Про це повідомили у Фастівській дитячій музичній школі.
Учням Фастівської дитячої музичної школи дуже подобається дарувати людям своє мистецтво. Крім того, що учні виступають з концертами перед мешканцями Фастова, вони не втомлюються брати участь у різноманітних конкурсах та фестивалях і, найголовніше, перемагають там!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79681563_561033377775660_6056116363687100416_o.jpg)
Вітаємо Софійку та її викладача Інну Бондаренко!
Фото - Фастівська дитяча музична школа.