Макарів
Всесвіт

Макарівщина – улюблене місце інопланетян на Київщині?

06.09.2020 Надiя Проценко 0

У с. Яблунівка Макарівського району неопізнані літаючі об'єкти місцеві мешканці бачили ще в 80-х роках минулого століття. Наразі у селі встановлений моніторинговий комплекс Центру вивчення аномалій «Зонд». Востаннє тут було зафіксовано НЛО у березні цього року.

фото ілюстративне з сайту pixabay.com/

Центр вивчення аномалій «Зонд» функціонує в Україні вже 16 років, повідомляє видання Сьогодні. Його фахівці вивчають повідомлення про аномальні явища і неопізнані літаючі об'єкти. Кандидат технічних наук, доцент і голова «Зонду» Артем Білик розповідає, що масовий сплеск свідоцтв про аномальні явища спостерігався в 1980-х роках. Комісія з вивчення аномалій фізично не встигала обробляти велику кількість повідомлень. За десять років діяльності комісія отримала понад 6000 листів.

«Звісно, всі вони в паперовому вигляді, і ми поступово обробляємо їх, переводимо в електронний вигляд. Цікаві випадки, які недостатньо досліджені через брак ресурсів і часу», – говорить експерт.

Так, у 2005 році було відновлено дослідження аномальної зони у Яблунівці (Макарівського району) Київської області. Саме там протягом 80-х років ХХ століття було кілька випадків масового спостереження НЛО. «Ми з 2005 року почали заново досліджувати це місце і раз на рік виїжджаємо туди. Зараз у Яблунівці стоїть наш моніторинговий комплекс і реєструються нові аномальні аерокосмічні явища», – каже Артем Білик.

За його словами, під час першої експедиції дослідники знайшли очевидців, які у 80-х спостерігали аномальні явища. «Регулярно виїжджаючи в Яблунівку і збираючи нові відомості, в результаті ми поставили там моніторинговий комплекс. І от у березні цього року моніторинговий комплекс зняв неопізнаний літаючий об'єкт, який ми поки не можемо ідентифікувати як явище антропогенного чи природного походження», – зазначив очільник «Зонду».

Дізнайтесь більше про гігантську аномалію над Землею.

"Погляд" також інформував, що Пентагон розсекретив нові звіти про інциденти з НЛО.