#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Біла Церква
Пригоди

Махінації з нерухомістю на 3 мільйони: у Білоцерківському районі судитимуть держслужбовця

04.02.2022
Чоловік у незаконний спосіб реєстрував права власності на нежитлові приміщення.

Махінації з нерухомістю на 3 мільйони: у Білоцерківському районі судитимуть держслужбовця - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомила пресслужба прокуратури Київської області.

Зазначається, що Білоцерківська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора. Його судитимуть за статтею про зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги та шахрайство в особливо великих розмірах.

У травні 2018 року посадовець зареєстрував на громадянина право власності на нежитлові приміщення, розташовані в місті Біла Церква.

"Обвинувачений, достовірно знаючи про неправдивість відомостей, зазначених у наданих документах, та про відсутність у нього відповідних правових документів на нерухоме майно, провів реєстраційні дії", – додали у прокуратурі.

Як наслідок, інтересам територіальної громади в особі Київської обласної ради завдано шкоди на суму понад 3 мільйони гривень.

Нагадаємо, Білоцерківській громаді повернули землі вартістю 2,6 мільйона гривень. Земля була передана приватному товариству без проведення відповідних торгів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.