Лижник з Білої Церкви - срібний призер зимової Дефлімпіади-2019
Надзвичайна міжнародна спортивна подія світового дефлімпійського руху триває з 12 по 21 грудня в італійській Ломбардії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Screenshot_25.png)
ХІХ зимові Дефлімпійські ігри відбуваються в трьох північних італійських містечках – Мадезимо, Кьявенна, Санта-Катерина-Вальфурва, у підніжжя Бернінських Альп, у долині Вальтелліна. Про це повідомляє "Без Табу".
Зимова Дефлімпіада-2019 представлена шістьма видами спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд, хокей та шахи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Screenshot_24.png)
Срібну медаль для збірної України виборов білоцерківець Павло Мандзюк. Підопічний тренера Галини Бекетової став другим на дистанції 1.200 м у класичному спринті.