Новини
Культура
Україна-суспільство

Лише "пряником": магазин у Львові за високі оцінки з української мови пригощає учнів круасанами

03.01.2020 Кочкина Марина 0

Львівський продуктовий магазин “Делікатес”, що на вулиці Сулими, пригощає школярів круасанами за високі оцінки з української мови. Фото відповідного оголошення на вітрині крамниці опублікував у своєму Facebook речник ГУ ДСНС Львівщини Віталій Туровцев.

Українська — цке дуже круто. Акція для учнів 5-8 класів: покажи оцінку “10-12 балів” з української мови та отримай крусасан з начинкою на вибір”, — йдеться у повідомленні.

Адміністрація магазину додала: "З любов'ю до дітей та з повагою до мови". За словами власниці магазину "Делікатеси" Галини Разувайлової, така акція діє у двох її крамницях: на вулиці Сулими та на вулиці Драгана. А за семестр цим смачним бонусом діти скористались кількасот разів. Сам магазин і надалі буде проводити подібні вікторини. Також магазин дарував невеличкі подарунки покупцям на Миколая у вигляді іграшок чи солодощів

"Ми вирішили чимось мотивувати дітей і на початку семестру запустили таку акцію. Я вважаю, що це дало непоганий результат і справді мотивувало дітей. Мені навіть говорили вчителі з сусідніх шкіл, що діти просять дати їм якесь завдання з української, щоб потім показати оцінку нам і отримати круасан. Батьки також позитивно відгукуються", — сказала Галина Разувайлова.

джерело