Україна
Здоров'я

Ляшко заявив, що відтепер пересічні українці можуть лікуватися у "Феофанії"

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, що дозволяє клінічній лікарні “Феофанія”, підпорядкованій Державному управлінню справами, надавати послуги всім українцям.

Ляшко заявив, що відтепер пересічні українці можуть лікуватися у

Як повідомила пресслужба МОЗ з посиланням на заяву очільника міністерства Віктора Ляшка, на виконання рішення Президента Володимира Зеленського клінічна лікарня “Феофанія” буде доступною для кожного українця.

"Оновлена Програма медичних гарантій 2022 року передбачає, що і в “Феофанію” відтепер будуть госпіталізувати людей з інфарктами та інсультами, відповідно до маршруту пацієнта”, – пояснив Ляшко.

Зазначається, що “Феофанія”, як учасник пілотного проєкту, зможе долучитися до програми медичних гарантій як надавач медичних послуг за пакетами медичних послуг з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті та при гострому інфаркті міокарда за допомогою укладання договорів про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України.

Нагадаємо, за рік уряд спрямував понад 35 мільярдів гривень на боротьбу з пандемією коронавірусу та її наслідками. Зокрема, на доплати медикам, закупівлю кисню й кисневих станцій, фінансування тест-лабораторій тощо.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.