Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Литва приводить сили швидкого реагування у стан підвищеної готовності (ВІДЕО)

21.09.2022
Сили швидкого реагування Литви приведені в стан підвищеної готовності, щоб запобігти будь-яким провокаціям з боку росії.

Через оголошену в росії мобілізацію, Литва приводить у стан підвищеної готовності Сили швидкого реагування.

Про це в Твіттері повідомив міністр оборони країни Арвідас Анушаускас.

У дописі йдеться, оскільки військова мобілізація росії також проводитиметься в Калінінградській області, що знаходиться біля кордонів, Сили швидкого реагування Литви приведені в стан підвищеної готовності, щоб запобігти будь-яким провокаціям з боку росії.

Нагадаємо, сьогодні путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Російська влада обіцяє, що призиватимуть лише людей з військовим досвідом і тих, у кого є військові спеціальності. Їм також обіцяють додаткову підготовку.

Згодом секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував останні заяви президента рф володимира путіна, назвавши його плани щодо мобілізації програмою утилізації росіян.

Також світ однозначно відреагував на заяву путіна про мобілізацію та погрозу ядерною зброєю.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.