Київщина
Анонси
Технології

Чи стане «Літаюча тарілка» сучасним культурним центром?

10.05.2019 Косянчук Інна 0

«

Презентація авторського проекту відбудеться 13 травня

Ще в 2017 року всесвітньо відому столичну пам’ятку архітектури модернізму – київську “Літаючу тарілку” хотіли перетворити на вхідну групу торгівельно-розважального центру  Ocean Mall. Однак категорично проти такого рішення виступив автор первинного проекту будівлі Флоріан Юр’єв. І одержав підтримку громадськості Києва, завдяки чому проблема набула широкого розголосу. То ж компанія-забудовник ТРЦ Ocean Mall, в оренді якого нині перебуває “Літаюча тарілка”,  пообіцяли її не чіпати та погодились на реалізацію авторського проекту її відновлення.

Втім, досі офіційних проектів щодо майбутнього “Літаючої тарілки” не оприлюднено. То ж  Флоріан Юр’єв спільно з групою архітекторів з ініціативи SaveKyivModernism розробили авторський проект реставрації “Літаючої тарілки”. Він передбачає створення в будівлі сучасного культурного центру.

13-го травня о 12 годині в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться презентація авторського проекту відновлення «Літаючої тарілки». Його презентуватиме колектив авторів на чолі з творцем оригінального проекту «Літаючої тарілки» Флоріаном Юр’євим. Автори прокоментують проект, розроблений на громадських засадах, йдеться у повідомленні.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 2, "Український дім".

Учасники:

Флоріан Юр’єв – архітектор, художник, автор проекту Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації (також відомого як “Літаюча тарілка”);

Олексій Биков – архітектор, учасник ініціативи SaveKyivModernism;

Слава Балбек – архітектор, засновник майстерні Balbek bureau.