Легкоатлети з Броварів - переможці чемпіонату Балканських федерацій
У румунському місті Клуж-Напока завершилися змагання головного міжнародного старту нинішнього сезону - чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119899501_3461421467249061_8642473816100535668_o-2000x1500.jpg)
Були у складі української делегації і представники Броварів, які стали переможцями та призерами змагань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119893153_3461422403915634_5895512041771559005_o-2000x1500.jpg)
Анна Плотіцина у бігу на 100 метрів з бар'єрами, Аліна Шух у багатоборстві та Ілля Кравченко у стрибках з жердиною вибороли 1 місця, а Дар'я Вдовиченко у бігу на 800 метрів виборола бронзову нагороду, йдеться на сайті Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119767562_2440245522950068_3146478373044301534_n.jpg)
Раніше "Погляд" писав, що легкоатлети Київщини стали переможцями чемпіонату України серед юніорів.
Фото з сайту Броварської міської ради