Новини
Обухів
Кримінальні новини

Лебедина пісня: поліція Обухова розшукує особу, яка пошкодила крило птаху

16.01.2020 Кочкина Марина 0

16 січня до Обухівського відділу поліції звернувся один із депутатів міськради, із заявою про вчинене кримінальне правопорушення. Йдеться про інформацію та фото від 15 січня у соціальній мережі Фейсбук про те, що одному з лебедів, які перебували на одному зі ставків міста було підрізане крило, що призвело до неможливості птаха літати.

Як згодом стало відомо, ініціатором звернення до поліції був депутат ОМР Богдан Яцун, про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідуванням за ч.1 ст. 299 КК України (жорстоке поводження з тваринами). Наразі тривають всі невідкладні дії для найшвидшого встановлення правопорушників.

 Обурення жителів міста у групах соцмережі не мало меж. Побачивши фото птаха с підрізаним крилом,  стрічка коментарів  швидко поповнювалася прокльонами на адресу винуватців. З міркувань цензури, можна опублікувати лише окремі.

Обухівський відділ поліції гарантучи анонімність, просить обухівчан, повідомляти правоохоронцям будь-які відомості про особу, причетну до вчиненого данного злочину. Прохання телефонувати за номером 0968009066 (чергова частина) або 102.