Київський зоопарк передав молодого зубра до Національного парку «Залісся»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575195293576.jpg)
Вибір місця відбувався за рекомендаціями упорядника племінної книги в Україні та Національної академії наук.
Самець народився у Київському зоопарку і тепер на нього чекає рік в адаптаційному вольєрі площею 2 га разом з іншими молодими зубрами, а потім випуск у ліс.
Тут з 1965 року на площі 14 тис. га під охороною живе популяція зубра і зараз група нараховує 26 особин.
"Наш Мускат дуже важливий для генетичного різноманіття групи. Зубра внесено до Червоної книги України, тож важливо підтримувати природні популяції привнесенням нових особин з зоологічних парків та розплідників. А ми обіцяємо навідувати Муската і його нових друзів", - повідомили на Фейсбук-сторінці Київського зоопарку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575195304530.jpg)