Київська обласна федерація футболу стала асоціацією
18 січня, в місті Київ у Будинку футболу відбулася XI конференція Київської обласної федерації футболу та установчі збори Київської обласної асоціації футболу.
У конференції та зборах, на яких був присутній кореспондент "ПОГЛЯДу", зареєструвалися та взяли участь 111 делегатів, які представляли 60 колективних членів федерації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Z-DnNar32.jpg)
В ході роботи конференції Громадська організація “Київська обласна федерація футболу” змінила організаційно-правову форму з громадської організації на громадську спілку.
Також було затверджено передавальний акт, за яким усе майно та кошти, всі права та обов’язки КОФФ перейшли до КОАФ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/yzobrazhenye_viber_2020-01-18_17-07-00.jpg)
Під час розгляду даного питання вирували пристрасті та велися палкі дискусії делегатів конференції, що спонукало оголосити перерву для проведення додаткових консультацій.
Після відновлення роботи відчувалося порозуміння і за пропозицію завершити процес реорганізації ГО в ГС всі присутні делегати одностайно проголосували "ЗА".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/yzobrazhenye_viber_2020-01-18_17-07-16.jpg)
Отже, ГС “Київська обласна федерація футболу” перейменована в “Київську обласну асоціацію футболу”, що також одноголосно проголосували делегати.