Новини
Кримінальні новини
Київщина-суспільство

Києвосвятошинські сутенери переправляли дівчат до борделю у Франції


Юні сутенери, які влаштували притони у Києві та Києво-Святошинському районі, також замішані у торгівлі людьми. Зловмисники переправили через кордон чотирьох дівчат до Франції, де у місцевому борделі їх примушували надавати сексуальні послуги.

Ми розповідали, що правоохоронці затримали групу юних сутенерів, які створили іншим особам умови для зайняття проституцією на території Києва та Києво-Святошинського району. Сутенерством займалися хлопці та дівчата віком 20-23 років.

Силовики провели 10 санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів та в помешканнях, де були організовані притони.

Вилучили чорнові записи, прейскурант цін, гроші, мобільні телефони та інші речові докази. П’ять осіб затримали.

Але, як повідомляє Києво-Святошинська місцева прокуратура, під час вивчення матеріалів спливли нові факти вчинення злочинів.

Виявилося, що зловмисники переправили орендованим автобусом через кордон чотирьох дівчат (1997-2000 р. н.) до Марселя (Франція). При цьому вони використали їх уразливий стан та скрутне матеріальне становище.

Дівчатам обіцяли, що вони працюватимуть адміністраторами готелю. Але у Франції повідомляли про відсутність цих вакансій і примушували надавати сексуальні послуг за гроші в одному із місцевих борделів.

Особам, причетним до кримінального правопорушення, повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми) ККУ. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Окрім того, встановлюють інших можливих жертв кримінального правопорушення.

Тому пропонують повідомляти про відомі аналогічні факти до місцевої прокуратури чи Києво-Святошинського відділу поліції за телефоном 102.