«Кислотні» ревнощі довели жителя Васильківщини до суду
Чоловіка, який через ревнощі облив дружину кислотою у жовтні у смт Глеваха, постане перед судом. За нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості йому загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років чи виправні роботи на строк до 2 років.
![«Кислотні» ревнощі довели жителя Васильківщини до суду](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-10-at-12.40.01.jpeg)
Як повідомили «Погляду» у Васильківському відділі поліції, обвинувальний акт відносно 52-річного чоловіка слідчий вже скерував до суду.
Подія сталася 13 жовтня у смт Глеваха на Васильківщині. Під час суперечки через ревнощі за місцем спільного проживання чоловік взяв пляшечку з кислотою та декілька разів плеснув з неї в обличчя дружині, після чого покинув будинок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-10-at-12.40.18.jpeg)
Про інцидент поліцію та лікарів повідомила донька потерпілої. 48-річну жінку з опіками було госпіталізовано до лікарні, а ревнивця знайдено та затримано.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-10-at-12.39.52.jpeg)
Згідно з висновком експерта жінка отримала хімічні опіки І-ІІ ступеня обличчя, очей та тулуба.
За інформацією поліції Київської області