#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Анонси
Культура

Kyiv Art Fair : у столиці відкриється міжнародний ярмарок мистецтв

13.05.2019 Кочкина Марина 0

З 23 по 26 травня у Комплексі «Торонто - Київ» відбудеться  творчий захід, що буде насичений живими виступами діджеїв, візуальним шоу, презентацією художніх спецпроектів, а також запуском масштабного ярмарку творів мистецтв.

 Сам ярмарок, площа  якого займе  5000 квадратних метрів, перетвориться на величезний простір для експозицій  робіт художників,яких представляють 39 галерей з України, Франції, Австрії, Німеччини, Грузії, Литви, Данії, США.

Основна мета порведення ярмарку Kyiv Art Fair - познайомити українців з роботами локальних і закордонних художників, а також популяризувати сучасне мистецтво серед громадян. Він є частиною фестивалю Kyiv Art Week, організованого з ініціативи українських культурних діячів за підтримки КМДА.

Крім того, у Комплексі відкриються три художніх спецпроекти. Серед них скульптурний спец-проект «Ілюзія матерії» від арт-центру М17; проект «Неошаманізм:Магія Ритуалу» міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва, а також а виставка «Твій портрет», присвячена портретам та замальовкам на тему антропоморфних форм. Також в цей день відбутеться перформанс датського художника Т'єррі Джоффе «Slow Dance Debate»

Нагадаємо, що захід Kyiv Art Fair відкриється 23 травня у комплексі  "Торонто - Київ", що по вулиці Велика Васильківська, 100. Триватиме ярмарок до 26 квітня.

Інформація відносно квитків :

23 травня 19:00
Вхід: 200 грн

24-26 травня, з 11:00 до 21:00
Вхід: 70 грн

Дітям до 12 років, пенсіонерам, учасникам АТО та студентам творчих факультетів - безкоштовно за наявності відповідного документа.