Новини
Культура
Україна-суспільство

Кузьмі Скрябіну можуть присвоїти посмертно звання Народного артиста

21.02.2020 Кочкина Марина 0

Депутатська більшість Верховної Ради підтримала запит до президента Володимира Зеленського щодо присвоєння посмертно звання Народний артист України Андрію Кузьменку.

Автором відповідного запиту є народний депутат Павло Мельник. Його ініціатива пропонує внести зміни до указу президента про присвоєння почесного звання Народний артист України.

" Щодо присвоєння почесного звання Народний артист України у 2015 році на сайті Президента України було зареєстровано відповідну петицію. Вона набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, проте таке звання Андрію Кузьменку присвоєно не було. У моєму запиті також міститься прохання до Президента України внести зміни до Положення про почесні звання України щодо можливості присвоювати почесні звання посмертно", заявив Мельник.

Андрій Кузьменко – відомий український виконавець, лідер гурту Скрябін, який 2 лютого 2015 року трагічно загинув внаслідок ДТП на  Дніпропетровщині. За дивних обставин його автомобіль зіткнувся із молоковозом ГАЗ-53. Андрій Кузьменко загинув на місці.

джерело