Новини
Васильків
Культура

Культурна Васильківщина: відкрився театр драми та ляльок


У смт Гребінки Васильківського району днями було урочисто відкрито новостворений театр драми та ляльок «Саламандра». Це історична подія для цілого району, як зазначають у Гребінківській селищній раді.

Культурна Васильківщина: відкрився театр драми та ляльок

На відкриття завітало чимало поважних гостей, серед них – Заслужений артист України і режисер Леонід Попов, який наразі завідує кафедрою акторського мистецтва та режисури театру ляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Для присутніх актори на сцені вперше показали виставу «Червоний капелюшок». Очевидці зазначають, що в залі панувала неймовірна тиша, адже всі з інтересом дивились гру акторів, якими, до речі, є місцеві жителі Гребінок. Свою майстерність вони демонстрували під керівництвом професійного режисера театру Венери Ібрагімової. Вона ж і очолює новостворений культурний заклад.

Розміщений театр у Будинку культури по вулиці Святопокровська. Цікаво, що атмосфера театру розпочинається вже з вестибюлю: там можна побачити портрети перших артистів.