Культурна Васильківщина: відкрився театр драми та ляльок
У смт Гребінки Васильківського району днями було урочисто відкрито новостворений театр драми та ляльок «Саламандра». Це історична подія для цілого району, як зазначають у Гребінківській селищній раді.
![Культурна Васильківщина: відкрився театр драми та ляльок](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78946819_1021627734836609_9006840088100864000_o.jpg)
На відкриття завітало чимало поважних гостей, серед них – Заслужений артист України і режисер Леонід Попов, який наразі завідує кафедрою акторського мистецтва та режисури театру ляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79716138_1021625691503480_8243369643616501760_o.jpg)
Для присутніх актори на сцені вперше показали виставу «Червоний капелюшок». Очевидці зазначають, що в залі панувала неймовірна тиша, адже всі з інтересом дивились гру акторів, якими, до речі, є місцеві жителі Гребінок. Свою майстерність вони демонстрували під керівництвом професійного режисера театру Венери Ібрагімової. Вона ж і очолює новостворений культурний заклад.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78604272_1021628631503186_5358558518846685184_o.jpg)
Розміщений театр у Будинку культури по вулиці Святопокровська. Цікаво, що атмосфера театру розпочинається вже з вестибюлю: там можна побачити портрети перших артистів.