#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Кулеба: як врегулювати конфлікт із Росією (ВІДЕО)

23.01.2022
Врегулювання конфлікту на Донбасі можливе у випадку, якщо всі міжнародні партнери нашої держави займуть справді принципову позицію стосовно Росії.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Цей конфлікт має бути врегульованим. І в нас є всі шанси на те, щоб він був урегульований, якщо всі партнери займуть дійсно принципову, а не нейтральну позицію", – наголосив Кулеба.

Також міністр заявив, що Україна страждає через те, що окремі партнери займають нейтральну позицію замість активної.

"Якби всі зайняли принципову позицію стосовно Росії, цей конфлікт був би врегульований", – додав очільник МЗС.

Нагадаємо, МЗС України відповіло Росії на заяви про хімічну зброю на Донбасі. Там заявили, що слова міністра оборони РФ Сергія Шойгу про хімічні речовини, інструкторів американських приватних військових компаній, обстріли житлових кварталів на Донбасі – чергові приклади масованої російської дезінформації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.