#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Кулеба: Україні постачатимуть нову американську зброю (ВІДЕО)

20.01.2022
США готові надати Україні додаткові обсяги обладнання та оборонної зброї.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтвердив виділення США 200 мільйонів доларів додаткової безпекової допомоги Україні у 2021 році.

"США готові й надалі зміцнювати обороноздатність України. Йдеться не лише про оборонний пакет у $60 млн, який ми вже отримали в грудні, а і про додаткові обсяги обладнання та оборонної зброї, включно з летальною. Оборонної, але летальної", - сказав Дмитро Кулеба.

Це збільшує загальний обсяг допомоги США на зміцнення безпеки та оборони нашої держави, і це більше, ніж у будь-який рік з 2014-го.

Також він анонсував нові поставки американської зброї до України. Йдеться про оборонне озброєння.

Нагадаємо, Велика Британія планує збільшити військову підтримку Києва, додавши новий пакет озброєнь до 2000 пускових установок протитанкових ракет, які прибули в Україну цього тижня, щоб спробувати завадити будь-якому російському вторгненню.

Раніше повідомлялося, що США дозволила трьом країнам Балтії – Литві, Латвії та Естонії – постачати Україні ракети та іншу американську зброю на тлі загрози військового вторгнення Росії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.