Новини
За кордоном

Велика Британія готова збільшити постачання зброї до України (ВІДЕО)

Британія готова надіслати Україні більше зброї, щоб спробувати зірвати будь-яке вторгнення Росії.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що Сполучене Королівство планує збільшити військову підтримку Києва, додавши новий пакет озброєнь до 2000 пускових установок протитанкових ракет, які прибули в Україну цього тижня, щоб спробувати завадити будь-якому російському вторгненню.

У своєму інтерв'ю Бен Воллес розповів, що Велика Британія сповнена рішучості підтримувати Україну, її суверенітет та взаємні інтереси.

"Велика Британія сповнена рішучості підтримувати Україну, її суверенітет та наші спільні інтереси. Ми вже вісім років допомагаємо їм будувати обороноздатність, і ми вирішили посилити цю допомогу у світлі російської агресії. Британія підтримує своїх союзників", - наголосив міністр.

Своєю чергою, Росія звинуватила Велику Британію у розпалюванні напруженості в регіоні постачанням зброї Україні.

Водночас Велика Британія може відправити більше зброї, і це вітатиметься українським урядом, який назвав доставку зброї цього тижня "необхідним першим кроком". На думку українського керівництва, подальші британські постачання можуть переконати інші західні уряди збільшити свою допомогу Україні.

Нагадаємо, Великобританія надасть Україні протитанкову зброю. Зброя, яка буде надана Україні, не має стратегічного значення і не несе загрози Росії.

Раніше повідомлялося, що в Україну прибуло озброєння з Великої Британії. Нове озброєння надасть можливість захистити населення й інфраструктуру та вберегти від можливої ескалації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.