#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна

Кулеба: Україна не платитиме кров'ю, якщо захід не реагуватиме на агресію Росії (ВІДЕО)

20.01.2022
Україна не платитиме кров'ю своїх громадян за нездатність Заходу швидко реагувати на дії Росії, як це було в 2014 році. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, якщо говорити про нове вторгнення Росії в Україну, то "не можна його розділяти на маленьке чи велике, бо Росія вже на території України і вбиває українських солдат.

Тому наша позиція, яку ми передаємо Сполученим Штатам Америки і всім іншим країнам, є дуже простою: Росія здатна діяти нелінійно, але помилки 2014 року не повинні повторюватися.

Також він наголосив, що Україна не буде жертвувати своїми громадянами в разі нездатності партнерів швидко і чітко робити висновки щодо дій Російської Федерації.

Та додав, що він не має жодних сумнівів, що Сполучені Штати підтримують нас не лише словами, а й конкретними справами.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Кулеба: Україна не платитиме кров'ю, якщо захід не реагуватиме на агресію Росії (ВІДЕО) - зображення