#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
Політика

Кулеба і Боррель обговорили пакет стримування Росії у разі ескалації (ВІДЕО)

19.01.2022
Дмитро Кулеба підкреслив, що попри підвищений рівень загрози ситуація перебуває під контролем.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з високим представником ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем щодо ситуації з безпекою навколо України.

Про це повідомили у пресслужбі МЗС України.

"Кожна країна Європейського союзу має розуміти, що якою б високою не була ціна стримування Росії, ціна припинення нової війни буде набагато вищою. Єдина правильна стратегія — це проявити твердість і діяти єдиним фронтом з Україною", — наголосив Дмитро Кулеба.

Сторони обговорили комплексний пакет стримування Росії, зокрема підготовку жорстких санкцій ЄС проти РФ на випадок подальшої ескалації.

За словами Жозепа Борреля, у Євросоюзі панує чітке розуміння: лише сильний пакет стримування зупинить Росію.

Нагадаємо, сьогодні до України прибув держсекретар США Ентоні Блінкен. Він планує зустрітися з президентом Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, щоб обговорити підтримку України з боку США, а також активні дипломатичні зусилля з врегулювання російсько-українського збройного конфлікту.

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив, що через дії Росії в сусідніх країнах постійно виникають конфлікти. А тому вступ до Альянсу є гарантією безпеки для нашої країни.  

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.