Новини
Київщина
Ірпінь
Культура
ПроХОРОШЕ
Хороші новини
Культурний weekend. Київщина

Куди піти на вихідних в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Коцюбинському?

28.02.2020 Гапон Юлія 000

Цими вихідними, 29 лютого та 1 березня, у різних населених пунктах Приірпіння буде одразу декілька культурно-розважальних заходів (в основному, пов'язаних зі святкуванням Масниці).

Так, 29 лютого в м. Ірпінь на центральній площі (вул. Шевченка) відбудеться Обласне фольклорно обрядове свято "Колодія величаймо – Весну зустрічаймо" за участю творчих колективів України.

Цього ж дня народні гуляння для мешканців та гостей Ірпеня влаштують у Центральному парку. Організатори обіцяють живу музику, програму для дітей, ярмарок та смачнющі млинці. Початок святкувань – о 10:30.

Також Колодія святкуватимуть у Гостомелі на центральному озері.

А ще у Гостомелі на новому міні-футбольному полі у військовому містечку о 10-00 розпочнеться унікальна подія. Ветерани футболу поміряються силами на турнірі. Ігри обіцяють бути захоплюючими і видовищними.

А 1 березня на Колодія запрошує Пластовий вишкільний центр у місті Буча. У програмі родинного свята: майстер-класи з танців, співів, старовинні ігри, вареники з сиром. Все це безкоштовно (але за вареники доведеться співати або відгадувати загадки). Початок – о 12:00.

Також 1 березня Масницю святкуватимуть у Коцюбинському.

Отже, варіантів багато, тож саме час планувати своє культурне дозвілля.