Куди піти на вихідних в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Коцюбинському?
Цими вихідними, 29 лютого та 1 березня, у різних населених пунктах Приірпіння буде одразу декілька культурно-розважальних заходів (в основному, пов'язаних зі святкуванням Масниці).
Так, 29 лютого в м. Ірпінь на центральній площі (вул. Шевченка) відбудеться Обласне фольклорно обрядове свято "Колодія величаймо – Весну зустрічаймо" за участю творчих колективів України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-28_17-41-01.jpg)
Цього ж дня народні гуляння для мешканців та гостей Ірпеня влаштують у Центральному парку. Організатори обіцяють живу музику, програму для дітей, ярмарок та смачнющі млинці. Початок святкувань – о 10:30.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/20200226_121724-1.jpg)
Також Колодія святкуватимуть у Гостомелі на центральному озері.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87455702_2765102567050596_8929254355756908544_o.jpg)
А ще у Гостомелі на новому міні-футбольному полі у військовому містечку о 10-00 розпочнеться унікальна подія. Ветерани футболу поміряються силами на турнірі. Ігри обіцяють бути захоплюючими і видовищними.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/photo_2020-02-28_17-40-50.jpg)
А 1 березня на Колодія запрошує Пластовий вишкільний центр у місті Буча. У програмі родинного свята: майстер-класи з танців, співів, старовинні ігри, вареники з сиром. Все це безкоштовно (але за вареники доведеться співати або відгадувати загадки). Початок – о 12:00.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/FB_IMG_1582711466429-1.jpg)
Також 1 березня Масницю святкуватимуть у Коцюбинському.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/88001024_1037490789951849_3061435427115237376_n.jpg)
Отже, варіантів багато, тож саме час планувати своє культурне дозвілля.