Новини
Новини Київської області
Бровари

Кубок України з греко-римської боротьби: броварські борці в призерах, у збірної Київщини "срібло"

Цими вихідними запорізький палац спорту «Юність» приймав останній старт національного календаря федерації греко-римської боротьби України – Кубок України, присвячений пам’яті першого олімпійського чемпіона Якова Пункіна. На трьох килимах головної спортивної арени Запорізької області 130 кращих борців з України у складі збірних команд своїх областей з 15 регіонів з'ясовували стосунки за найпрестижніший командний приз - Кубок України. Збірна борців Київської області у командній боротьбі посіла друге місце. Спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності (КО ШВСМ), що в Броварах, здобули п’ять нагород. У ваговій категорії 130 кг "срібним" призером став Андрій Вознюк. "Бронзовими" призерами Кубку стали: Тарас Крупський у вазі 60 кг, Дмитро Косенок (63 кг), Андрій Шевченко (77 кг) та Степан Шелемех (87 кг). Також місця на п’єдесталі посіли члени збірної команди Київської області, представники інших закладів: Олексій Калініченко з Боярки став першим, білоцерківці Дмитро Абаджі та Дмитро Кіяшок вибороли відповідно "срібну" та "бронзову" нагороди. Управління фізичної культури і спорту КОДА та КО ШВСМ