#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Кримінальні новини

Кривава риболовля: 9 років у в’язниці за смерть товариша

12.08.2019 Надiя Проценко 0

На Білоцерківщині ще в травні минулого року двоє рибалок відправились за уловом на річку Рось. Однак один із них додому живим не повернувся, а інший відсидить за гратами 9 років за побиття і смерть товариша.

Білоцерківська місцева прокуратура довела вину 36-річного жителя Білоцерківщини, який наніс своєму знайомому тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили його смерть.

Будучи напідпитку, обвинувачений посварився зі своїм товаришем під час риболовлі та кулаком наніс потерплому декілька ударів у голову, від яких останній помер на місці події.
Свою вину чоловік у суді не визнав, хоча вона повністю підтверджена зібраними слідством доказами, а невизнавальні показання суд розцінив як намагання ухилитись від кримінальної відповідальності за скоєне.

Тож тепер чоловіку доведеться провести за гратами 9 років відповідно до ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області

Ілюстрація з мережі "Інтернет"