Новини
Києво-Святошинський район
Суспільство
Київщина-суспільство

У Віті-Поштовій розкажуть про молодіжну раду

14.03.2019 Катерина Бенке 0

В п'ятницю 15 березня громадські активісти організації "Єдність громади - заможне село" в рамках своєї програми "Соціальна лабораторія" розкажуть більше про консультативно-дорадчий орган. Молодіжна рада - це орган, який складається з молодих активних українців та впливає на рішення органів місцевого самоврядування. Постанова "Про утворення Молодіжної ради" була оприлюднена 2012 року, однак 2014 року втратила чинність. Зараз Міністерство молоді та спорту пропонує створювати такі органи при ОТГ. У Віті-Поштовій вирішили "не тягнути кота за хвоста" і почати знайомити свою молодь з консультативно-дорадчим органом та формувати Молодіжну раду при сільській раді.
"В наш час дуже важко привернути увагу молоді до вирішення соціальних питань в громаді, почути їх думку, залучити їх підтримку, а тим паче зібрати в одному місці", - розповів "Погляду" куратор проекту Вадим Кулеш.
Активісти ГО "Єдність громади - заможне село" вже провели дискотеку, на якій, крім просто "тусуватися", розповіли гостям про Молодіжну раду. Цієї п'ятниці о 19 годині в приміщенні сільради активісти знову зустрінуться з просунутою молоддю та розкажуть молодим людям про кроки, якими можна впливати на покращення життя у селі. Фото: ГО "Єдність громади - заможне село".