Ірпінь
Культура
Київщина-суспільство

«Кращий художник»: ірпінець Владислав Задворський – у міжнародному пленері


Ірпінець Владислав Задворський пройшов перший (кваліфікаційний) етап відбору на участь у міжнародному мистецькому пленері «Кращий художник/The best artist 2021».

Родом Задворський із м. Шпола, що на Черкащині. Тут навчався у художній школі. Потім здобував освіту в Державній художній середній школі імені Т. Шевченка у Києві.

А також митець закінчив Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури.

У своїх роботах він надає перевагу пейзажам, портретам та фігуративним композиціям. Працює у стилях імпресіонізму, експресіонізму, реалізму та соцреалізму. Також займається розписом храмів.

Брав участь у численних митецьких заходах. Так, лише в Ірпені, де оселився Задворський, відбулося вісім його персональних виставок, зокрема й в історико-краєзнавчому музеї.

На другий етап, як повідомляють організатори пленеру, відберуть 20-30 художників.

Їх твори оцінюватиме міжнародне журі, яке очолює гендиректор Національного музею «Київська картинна галерея» заслужений діяч мистецтв України Юрій Вакуленко.

На переможців чекає спеціальна відзнака «Кращий художник/The best artist», а також незалежна премія ім. Валерія Гегамяна.

Щоб допомогти митцеві пройти відбір, варто проголосувати за твори Задворського на його сторінці (натиснути п’ять зірочок).

Ми розповідали про виставку портретів художника Владислава Задворського в Ірпені.

А також про виставку цього ірпінського митця «Творчий шлях».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.