Новини
Київщина-суспільство

Кращі випускники Київщини отримають стипендію після здачі НМТ

Кращі випускники Київщини будуть нагороджені стипендією Київської обласної ради. Таке рішення ухвалили на черговому пленарному засіданні.

Кращі випускники Київщини отримають стипендію після здачі НМТ - зображення
Фото: Pinterest

Умови отримання стипендії

▪️ Стипендія призначається щорічно не більш ніж 20-м випускникам шкіл Київської області, які отримали 200 балів за результатами HMT, з одного або декількох навчальних предметів, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

▪️ Під час визначення місця у рейтингу вищу позицію займає особа, яка має по 200 балів з більшої кількості навчальних предметів.

Якщо під час визначення місця у такому рейтингу кілька осіб, вищу позицію у рейтингу займає особа, яка набрала загальну суму балів з чотирьох предметів.

▪️ У разі, якщо під час визначення місця у такому рейтингу кілька осіб мають однакову загальну суму балів з чотирьох предметів та однакову кількість навчальних предметів, з яких отримано по 200 балів, вищу позицію у рейтингу займає особа, чий результат з української мови – вищий.

Що отримає випускник

Учню, якому призначається стипендія, буде виплачена одноразова грошова винагорода у розмірі 10 000 гривень. Також, вручається диплом “Стипендіат Київської обласної ради”.

Про це повідомляє Київська обласна рада.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.