#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Пригоди
Кримінальні новини

Крадіжки, наркотики та нетверезі водії: тиждень у Броварах

06.09.2020 Руслан Семенець 0

У Броварах впродовж тижня поліцейські виявили значну кількість правопорушень. Від зберігання наркотичних засобів та керування транспортними засобами у нетверезому стані до крадіжок.

Під час патрулювання містом та районом поліцейські виявили та зібрали адміністративні матеріали відносно чотирьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння.

Ще три особи мали при собі наркотичні засоби, такі як амфетамін та метадон, відносно кожного випадку відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.

Також, правоохоронці виявили та затримали крадіїв "по гарячих слідах", тож кожен правопорушник понесе відповідальність згідно законодавства, повідомляє сторінка Броварського відділу поліції.

Раніше "Погляд" писав, що у Броварах припинили роботу грального закладу, а серед білого дня побили перехожого, напад на чоловіка скоїв рецидивіст.

Фото - Броварський відділ поліції