Новини
Україна
Здоров'я

Коронавірусна статистика в Україні: епідситуація трішки поліпшилася (інфографіка)

За добу в країні одужало майже в три рази більше людей, ніж захворіло.

Коронавірусна статистика в Україні: епідситуація трішки поліпшилася (інфографіка) - зображення

Станом на 17 грудня в Україні на COVID-19 захворіло 8 899 осіб, серед них 779 дітей та 98 медпрацівників. Натомість одужало від коронавірусу за останню добу 21 650 осіб, госпіталізовано – 2 028, на жаль, померло – 328. Про це повідомили в Telegram-каналі МОЗ «Коронавірус_інфо».

Коронавірусна статистика в Україні: епідситуація трішки поліпшилася (інфографіка) - зображення

Таким чином, наразі епідситуація в країні трішки поліпшилася, адже попередні дні фіксували значно вищі цифри.

Найбільше захворювань станом на 17 грудня зафіксували знову в Києві (1385). Також чимало людей на COVID-19 захворіло захворіли Донецькій (564), Запорізькій (559), Одеській (556) та Полтавській (527) областях.

На Київщині за останню добу захворіли 392 людини.

До слова, від початку вакцинальної 46,1% дорослого населення України отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. Натомість 41,3% українців вже повністю імунізовані. Таким чином, як повідомляв «Погляд», мета ВООЗ виконана, адже, згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, показник щеплених людей у світі до кінця року має становити 40%. До слова, за останню добу в Україні проти COVID-19 вакциновано 132 991 людину, з них імунізовані – 89 038 людей, а отримали додаткову дозу 14 осіб.

Коронавірусна статистика в Україні: епідситуація трішки поліпшилася (інфографіка) - зображення

Нагадаємо, у сусідній з Україною державі виявили штам «Омікрон». А, за прогнозом РНБО, новий штам коронавірусу можуть виявити в Україні вже протягом тижня.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.