Здоров'я
За кордоном

У сусідній з Україною державі виявили штам "Омікрон" (ВІДЕО)

16.12.2021
Перший випадок зараження новим штамом COVID-19 виявили у місті Катовіце у Польщі.

Як повідомили у твіттер Міністерства охорони здоровя Польщі, мутація була виявлена ​​у зразку, взятому у 30-річної громадянки Лесото.

Наразі пацієнта знаходиться в ізоляторі і почувається добре. Разом з тим, санітарна інспекція країни вжила всіх необхідних заходів у зв'язку з появою нового варіанту вірусу у країні.

Нагадаємо, що за прогнозом РНБО новий штам коронавірусу "Омікрон" можуть виявити в Україні вже протягом тижня. Водночас передбачається, що період новорічних свят в країні має бути спокійним з точки зору епідеміологічної ситуації.

Раніше головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що в Україні не виявлено випадків захворювання на новий штам коронавірусу "Омікрон".

Проте через новий штам коронавірусу закрили українські кордони.

Між тим, співробітники Китайського медичного інституту HKU Medicine оприлюднили мікрофотографію штаму коронавірусу "Омікрон", зроблену за допомогою електронного мікроскопа.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.